CMF551K1800FKR670
MFR.Part #
CMF551K1800FKR670
JLCPCB Part #
C3470300
Description
-55℃~+175℃ 1.18kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors