CMF5515R400DHEK
MFR.Part #
CMF5515R400DHEK
JLCPCB Part #
C1419161
Description
-55℃~+175℃ 15.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS