CMF5515R000BHBF
MFR.Part #
CMF5515R000BHBF
JLCPCB Part #
C1418535
Description
-55℃~+175℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors