CMF5515M000GNRE
MFR.Part #
CMF5515M000GNRE
JLCPCB Part #
C3466993
Description
-55℃~+175℃ 15MΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors