CMF5515K400BEBF
MFR.Part #
CMF5515K400BEBF
JLCPCB Part #
C1418662
Description
-55℃~+175℃ 15.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors