CMF5515K000FKEK
MFR.Part #
CMF5515K000FKEK
JLCPCB Part #
C1420479
Description
-55℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS