CMF5515K000FHBF
MFR.Part #
CMF5515K000FHBF
JLCPCB Part #
C1418798
Description
-55℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors