CMF5512K000JKEK
MFR.Part #
CMF5512K000JKEK
JLCPCB Part #
C1419115
Description
-55℃~+175℃ 12kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS