CMF5510K600BHBF
MFR.Part #
CMF5510K600BHBF
JLCPCB Part #
C1417666
Description
-55℃~+175℃ 10.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors