CMF55100K00BHEK70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF55100K00BHEK70
JLCPCB Part #
C1417298
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS