CMF5095K300FKEK
MFR.Part #
CMF5095K300FKEK
JLCPCB Part #
C1417609
Description
-55℃~+175℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS