CMF5090K900FKEK
MFR.Part #
CMF5090K900FKEK
JLCPCB Part #
C1417649
Description
-55℃~+175℃ 250mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS