CMF5074R100DHBF
MFR.Part #
CMF5074R100DHBF
JLCPCB Part #
C1417292
Description
-55℃~+175℃ 250mW 74.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors