CMF504K3200FHEK
MFR.Part #
CMF504K3200FHEK
JLCPCB Part #
C1417793
Description
-55℃~+175℃ 250mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS