CMF50487R00BHEK
MFR.Part #
CMF50487R00BHEK
JLCPCB Part #
C1424112
Description
-55℃~+175℃ 250mW 487Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS