CMF5047R000JLEK
MFR.Part #
CMF5047R000JLEK
JLCPCB Part #
C1417708
Description
-55℃~+175℃ 250mW 47Ω Metal Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS