CMF5030K100FKEK
MFR.Part #
CMF5030K100FKEK
JLCPCB Part #
C1417641
Description
-55℃~+175℃ 250mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS