CMF5030K000BHBF
MFR.Part #
CMF5030K000BHBF
JLCPCB Part #
C1405678
Description
-55℃~+175℃ 250mW 30kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors