CMF5022K000FHBF
MFR.Part #
CMF5022K000FHBF
JLCPCB Part #
C1400221
Description
-55℃~+175℃ 22kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors