CMF5017K800FKEK
MFR.Part #
CMF5017K800FKEK
JLCPCB Part #
C1420389
Description
-55℃~+175℃ 17.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS