CMF5015R000FHBF
MFR.Part #
CMF5015R000FHBF
JLCPCB Part #
C1423017
Description
-55℃~+175℃ 15Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors