CMF5010K000JKR6
MFR.Part #
CMF5010K000JKR6
JLCPCB Part #
C3514394
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors