CMF2075R000GKEK
MFR.Part #
CMF2075R000GKEK
JLCPCB Part #
C1433536
Description
-55℃~+175℃ 1W 75Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS