CMF20750R00GKEK
MFR.Part #
CMF20750R00GKEK
JLCPCB Part #
C1433575
Description
-55℃~+175℃ 1W 750Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS