CMF2051K000GKRE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF2051K000GKRE
JLCPCB Part #
C1778789
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 51kΩ Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors