CMF2050K000JNBF
MFR.Part #
CMF2050K000JNBF
JLCPCB Part #
C3499522
Description
-55℃~+175℃ 1W 50kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors