CMF2027R000GNEK
MFR.Part #
CMF2027R000GNEK
JLCPCB Part #
C3567311
Description
-55℃~+175℃ 1W 27Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS