CMF20222R00GKEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF20222R00GKEK
JLCPCB Part #
C1398385
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 222Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS