CMF07300R00JNBF
MFR.Part #
CMF07300R00JNBF
JLCPCB Part #
C1436370
Description
-55℃~+175℃ 300Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors