CMB02070X7509GB200
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMB02070X7509GB200
JLCPCB Part #
C1711083
Package
0207
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 75Ω Carbon Film Resistor ±2% 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS