CMB02070X5100GB200
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMB02070X5100GB200
JLCPCB Part #
C2089498
Package
0207
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 510Ω Carbon Film Resistor ±2% 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS