CMB02070X1501GB200
MFR.Part #
CMB02070X1501GB200
JLCPCB Part #
C2089654
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W 500V Carbon Film Resistor ±2% 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS