CMB02070X1303GB200
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMB02070X1303GB200
JLCPCB Part #
C2081676
Package
0207
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 1W 500V Carbon Film Resistor ±2% 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS