CMA02040X8209GB300
MFR.Part #
CMA02040X8209GB300
JLCPCB Part #
C2145415
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 82Ω Carbon Film Resistor ±2% 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS