CMA02040X8201GB300
MFR.Part #
CMA02040X8201GB300
JLCPCB Part #
C2145410
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 8.2kΩ Carbon Film Resistor ±2% 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS