CMA02040X5602GB300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMA02040X5602GB300
JLCPCB Part #
C2078927
Package
0204
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 56kΩ Carbon Film Resistor ±2% 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS