CMA02040X4701GB300
MFR.Part #
CMA02040X4701GB300
JLCPCB Part #
C2088207
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 400mW Carbon Film Resistor ±2% 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS