CMA02040X3309GB300
MFR.Part #
CMA02040X3309GB300
JLCPCB Part #
C2088135
Description
-55℃~+155℃ 200V 33Ω 400mW Carbon Film Resistor ±2% 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS