CMA02040X1809GB300
MFR.Part #
CMA02040X1809GB300
JLCPCB Part #
C2145460
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 200V 400mW Carbon Film Resistor ±2% 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS