CMA02040X1500GB300
MFR.Part #
CMA02040X1500GB300
JLCPCB Part #
C2082817
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 400mW Carbon Film Resistor ±2% 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS