CA51001K200KR05
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CA51001K200KR05
JLCPCB Part #
C1825787
Package
Plugin,D4.3xL28.6mm
Description
-65℃~+275℃ 1.2kΩ 5W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL28.6mm Through Hole Resistors