CA506010R00KS73
MFR.Part #
CA506010R00KS73
JLCPCB Part #
C3429638
Package
Plugin,D4.3xL18.4mm
Description
-65℃~+275℃ 10Ω 3W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL18.4mm Through Hole Resistors