CA40801R000KS73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CA40801R000KS73
JLCPCB Part #
C1805055
Package
Plugin,D3.6xL22.7mm
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 3.2W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D3.6xL22.7mm Through Hole Resistors