CA4050R3300KE05
MFR.Part #
CA4050R3300KE05
JLCPCB Part #
C1817126
Description
-65℃~+275℃ 2W 330mΩ Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件,D3.6xL14mm Through Hole Resistors ROHS