CA405082R00KR05
MFR.Part #
CA405082R00KR05
JLCPCB Part #
C1820303
Description
-65℃~+275℃ 2W 82Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D3.6xL14mm Through Hole Resistors