CA0002R9100KE66
MFR.Part #
CA0002R9100KE66
JLCPCB Part #
C19541154
Description
-65℃~+275℃ 2W 910mΩ Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS