CA0002R3900KE66
MFR.Part #
CA0002R3900KE66
JLCPCB Part #
C19550311
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 2W 390mΩ Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS