CA0002R3300KE66
MFR.Part #
CA0002R3300KE66
JLCPCB Part #
C19491709
Description
-65℃~+275℃ 2W 330mΩ Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS