CA0002R1300KE66
MFR.Part #
CA0002R1300KE66
JLCPCB Part #
C19403610
Description
-65℃~+275℃ 130mΩ 2W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS