CA0002R1000KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CA0002R1000KE66
JLCPCB Part #
C19452911
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 2W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS